Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Ankara Seksiyonel Kapılar

Ankara Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel tavana kayar kapılar, tüm endüstriyel ve lojistik gereksinimlar için idealdir ve en yüksek kullanım kolaylığı ve esnekliğini sağlamak için üretilmiştir.

Binanın yapısına ve gerekliliğine bağlı standart yataklama, dikey yataklama ve yüksek yataklama seçim yapılabilir. Bu kapılar, değişik ray sistemleri panel seçenekleri ve güvenlik özelliklerinden oluşur.

Sunulan tasarım ve farklı çözümler, kapıların güzel duyu açıdan hoş ve kusursuz bir şekilde, modern ve geleneksel binalardan ticarethanelere kadar herhangi bir mimari ortamda kullanılmasını sağlar. Bu kapılar, azami kolaylık ve elastikiyeti sağlamak üzere yapılmış olup, eski kapıların hızlı, sorunsuz ve doğru şekilde değiştirilmesini sağlar.

Montaj kalitesinden ödün vermeden akıllı ürün optimizasyonu yardımıyla endüstriyel kapı tesisatımız hızlı ve kolaydır.

Endüstriyel seksiyonel tavana kayar kapılar boyalı, galvanizli çelik, sandviç açık oturum 40-45 mm kalınlığındadır.

Dayanıklı özel kauçuktan üretilmiş contalar, kapı açıklığının çevresini sızdırmaz hale getirir. Su, hava ve toz sızıntısını önleyen mükemmel contalar kullanılır.

Duvar ve tavana paralel hareket ettiği için iç ve dış mekandan alan daraltmaz.
Enerji tasarrufu ve kolaylık sağlar.
İç konfor ve iyi bir görünüm sağlar.
Açılış ve kapanma hızı 25cm/sn ‘dir.

WhatsApp İletişim