Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Yana Kayar Hermetik Kapılar

Yana Kayar Hermetik Kapılar

Otomatik ve manuel hermetik ameliyathane kapılarını hava sızdırmazığını arttırarak tam yalıtımı sağlamak amacı ile ameliyathane, laboratuvar, X-ray ve ses yalıtımı gereken odalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Hermetik kepi mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda toz tutmayan bakteri barındırmayan pürüzsüz yüzeyler şeklinde tasarlanmıştır. Kompakt laminat, paslanmaz çelik ve Mdf lam yüzey kaplaması ve paslanmaz çelik kanat mevcutur.

Mekanizma özel tasarımı sayesinde kanat kapanma noktasına yakın bir seviyeye geldiğinde eşzamanlı düşey hareketle 7 mm zemine ve 7 mm kasaya oturur dikey ve yatay da bulunan kasa ve kanat arasındaki boşlukların kapatılmasını kasa ve kanat üzerinde bulunan bakteri tutmayan özel contalar sağlar.

Kanat içinde geliştirilen dışarıda gözükmeyen kılavuz sistemi kanadı kasaya doğru itme işlemini sağlar kanadın kapanma noktasındaki dayanma kılavuzu sayesinde son işlemi tamamlayarak tam sızdırmazlık sağlar ve hermetik kapı olma özelliğini tamamlar. Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, el değmeden açılabilir ve kendiliğinden kapanır olduğundan; hem mikrop bulaşmasını hem de hava basınç gibi bir çok kaybı önler. Özel contaları ile sızdırmazlığı sağlar.

MDF-Lam, Kompak laminat (compact laminat) ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı yapı elemanı ve yüzey kaplaması ile tercih edilebilen hermetik kapı modeli, Sağlık Bakanlığı ve TOKİ’nin teknik şartnamelerine %100 uygunlukta evrensel standart ve normları tam anlamıyla karşılayan test raporlarına ve sertifikalara (TÜV Nord – DIN 18650-1/2 – Air permeability EN 12207, class 2 -Sound-insulated 32 dB) sahip profesyonel bir üründür.

WhatsApp İletişim