Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Otomatik Bariyer Tamiri

Otomatik Bariyer Tamiri

Otomatik Bariyer Tamiri

Otomatik bariyer tamiri yapan profesyonel ekibimiz var. Ne yapar ekibimiz? Otomatik bariyeriniz arızalandığında, siz bize ulaştığınızda, arıza bildirimi yaptığınızda otomatik bariyer tamir ekibi harekete geçer. Siz bize otomatik bariyerinizin olduğu adresi iletirsiniz. Ekibimiz, olabilecek en kısa zamanda arıza mahalline ulaşacaktır. Ekip ve araç donanımız buna göredir. Hız bizim için önemlidir.

Otomatik bariyer tamiri sanıldığından daha önemlidir. Arızalı bir otomatik bariyer her açıdan, nereden bakılırsa bakılsın sanıldığından daha büyük riskli sonuçlara vesile olabilir. İş yerinizin otomatik bariyeri arızalı, hastanız var ne yapacaksınız? Acil bir iş görüşmesine aracınız ile gitmek durumundasınız, otomatik bariyer çalışmıyor, nasıl hareket edeceksiniz? Bu durum, hastane, otel, okul gibi insanların toplu halde bulunduğu alanlarda olduğunu varsayar iseniz, otomatik bariyer tamirinin önemini daha iyi idrak edebilirsiniz.

Otomatik bariyer tamirini biz, iş yeri, insan sağlığı, mekan iletişi, ulaşım gibi konuların içinde yaşamsal değerde önemsediğimizden de ekibimizi bu öneme haiz donattık. Personelimiz kadrolu ve sigortalıdır. Yani meslek erbabıdır. Otomatik bariyer tamiri mesleği ile geçinen, hayatını sürdüren insanlardır. Gündelikçi değillerdir. Mesleklerinde sürekli olduklarından, müthiş bir deneyim tecrübe sahibidirler. Yaptıkları işin arkasında duracak niteliğe sahiptirler. Firmamız daima otomatik bariyer tamiri kadrosunun arkasındadır. Olası hatalarını telefi eder. Hata yapmamaları için de tüm imkanlarını önceden seferber eder. Otomatik bariyer tamirinde hatayı minimize edecek donanımı, birikimi ve tekniği yakaladığımızı düşünüyoruz. Yüzlerce referansımız, yaptığımız iş buna örnektir.

Otomatik bariyer tamiri için bize ulaşmanız durumunda, otomatik bariyerinizi tamir ederek, sağlam çalışır hale getirmek bizim işimizdir. Biz, “tıkır tıkır çalıştırmak” ile yükümlüyüz. Otomatik bariyer tamiri kaça olur sorusu sıkça sorulsa da otomatik bariyer görülmeden, arıza tespiti yapılmadan, otomatik bariyer tamiri fiyatı vermek de pek mümkün değildir. Bu fiyatı veren olursa da bir kere daha düşünmenizi öneririz. Hastayı görmeden ilaç yazmaya ve ilaç fiyatını söylemeye benzer bir durumdur. Arıza nedir? Tamir olur mu? Olmaz mı? Tamir olursa nasıl olur? Gidecek, kullanılacak malzemeler nelerdir? Otomatik bariyer tamiri için gidecek emek nedir? Biz bu somut soruların yerinde somut cevabına göre, somut fiyat sunarız. Anlaştığımızda, işimizi başarı ile teslim edeceğimize de garanti veririz.

WhatsApp İletişim