Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Kollu Bariyer Sistemleri Ankara

Kollu Bariyer Sistemleri Ankara

24 V DC Motorlu Ventus kollu otopark bariyeri, araç giriş-çıkış yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde, “ Hızlı açılma -kapanma “ ve “kontrollü geçiş” sağlar mimarinize uygun olarak değişik renk seçenekleri ile binanızın “ estetik görünüm “ üne katkı yapar.

Tasarımı ile binanıza estetik bir çözüm sunar Toplu konut ve endüstiriyel tesis gibi giriş-çıkışların hızlı olması gerektiği yerlerde, kontrollü geçişi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. 24 V DC motoru ve tasarımı ile, trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanıma uygundur..

Micro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemi (kumanda, kartlı geçiş, plaka okuma) ile uyumlu bir şekilde çalışabilir . Galvenizli gövdesi elektrostatik boya ile çürüme ve paslanmaya karşı iki kat koruma sağlar. Ayrıca aliminyum kolu rüzgar direncine karşı aerodinamik olarak tasarlanmıştır. Elektirik kesilmesi esnasında manuel olarak açma-kapama olanağına sahiptir.

ÖZELLİKLER
Uluslararası standartlara uygun üretim
Girişi çıkışın yoğun olduğu yerlerde kullanmaya uygundur
Bariyerin kolunun ağırlığını dengeleyen yay sistemi sayesinde motor üzerindeki yükü en az indirilimiştir.r
Bariyer kolu her zaman kilitli durumdadır.
Bariyer kolu her zaman kilitli durumdadır.
Sıkışmaya karşı elektronik güvenlik önlemi mevcuttur.

WhatsApp İletişim