Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Bilgilendirme

Bilgilendirme
otomatik kapı, otomatik kepenk sistemlerinde yaptığımız imalat, montaj, servis ve teknik desteğimize dair detaylı bilgilendirme sunmak istiyoruz

Firmamızın Teknik Servis desteği var mı?
Evet firmamız yaptığı tüm projelerde teknik destek sağlamaktadır. Amaç kullanıcı kişi, kurum veya firmaların üründen etkin faydalanmalarını sağlamaktır.

Diğer bir amaç ise ürünün performansını ve desteğini zinde tutarak uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Biz, ürünü yaptık, monte ettik bundan sonrası sizin sorununuz yaklaşımını asla benimsemedik. Bundan sonrada ret etmeye devam edeceğiz.

Bilinçli istismar olmadıktan sonra siz kullansanız dahi ürün bizim ürünümüzdür ve en güçlü performans ile çalışması bizim için esastır.

Tamir Yapıyor musunuz?
Çok eski ve deneyimli bir firmayız. Personelimizim tamir konusunda ki yeteneği hem üreticiliğinden hem de uygulamadaki kabiliyetinden gelmektedir.

Arıza tespiti ve tarifi her daim yenisini yapmaktan daha fazla enerji kaybına yol açan bir çalışmadır. Fakat biz tamir edilebilecek ürünün sağlam tamiri ile performans almanın da bir çok açıdan daha yararlı olduğunu düşünüyoruz. “Kullan at” alışkanlığından ziyade ürünün ömrünün son anına kadar değerlendir yaklaşımını esas alıyoruz.

Nasıl Tamir Yaptırabilirim?
Nasıl tabir yaptıracağınızı düşünmenize gerek yok. O sizin düşünmeniz gereken bir soru değil. Siz firmamızın bilgilendirme personeli ile irtibata geçtiğinizde arıza tespiti ve tamiri birim personelimizin işidir, görevidir, uzmanlık alanıdır.

Her Zaman Açık mısınız?
Hayati acil durumlar dışında firmamız hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır. Mesai saatleri içerisinde, mailimizden, telefonlarımızdan, web sitemizden bize daima ulaşabilirsiniz.
Biz, tüm Türkiye’yi merkez alarak çalışıyoruz. Bu anlamda yerel değil ulusal bir firmayız. Ulusal hizmet veriyoruz.

WhatsApp İletişim