Uyumlular Sanayi Sitesi 1409. Sokak No: 8 İvedik / Yenimahalle / ANKARA  +90 312 564 01 02  info@yeninesilotomatikkapi.net

Otomatik Kapı Servisi

Otomatik Kapı Servisi

Otomatik Kapı Servisi
Mesele, otomatik kapı servisi yaptık olduk meselesi değil elbette. Fakat merdiven altı otomatik kapı firmaları için tam olarak asıl mesele olmuş gibi göstermek ve sizden parayı kapmaktır. Ortada yüzlerce firma var ve bunların en az yüzde elliden fazlasının vergi kaydı yok. Korsan firma bunlar. Elemanları sigortalı değil, sosyal hakları yok. Birçoğu gündelikçi. Yani mesleği bu iş değil, otomatik kapı ile alakası yok. Fakat sizden ücret almak, dolandırmak, için otomatik kapı levhası asmışlar. Vergi, eleman gideri de olmadığından, çok, çok ucuz fiyat vermekteler ve ucuz fiyat ile yurttaşı yanıltmaktalar. İşi aldıktan sonrası ise başlar felaket. Ücretinizi öder kapıyı yaptırdığınızı sanırsınız. Başınıza aldığınız derdin nasıl büyük bir bela olduğunu zamanla anlayacaksınız.
Otomatik kapı servisi için bize ulaştığınızda biz yedi yirmi dört servis sunan firmayız. İstediğiniz an ve zamanda bize ulaşabilir ve bizden destek isteyebilirsiniz. Korsan, merdiven altı firmalara yaptırdığınız ve sürekli bozulan otomatik kapılar için de güvenilir ve güvenli çözüm de bizde. Otomatik kapı işletmeniz için önemli servis bulamadığınızda, işletmeniz de otomatik kapının çalışmadığı her an büyük kayıp, iş ve prestij kaybı olmaktadır.
Otomatik kapı servisi için bize ulaştığınızda servis ekibimiz olabilecek en kısa sürede arıza tespiti için gelecektir. Personelimiz ulaşıp arıza tespiti yaptığında, çözümün nasıl olacağına dair ücretlendirme raporunu size sunacak ve onayınızı alacaktır. Sizin onayınızdan sonra olabilecek en kısa sürede otomatik kapının sorunu çözülecek gerekli iyileştirme yapılacaktır.
Otomatik kapı tamiri ustalarımız, çekirdekten ve yılların deneyiminden süzülmüş ustalardır. Hızlı ve kesin çözüm üzerine yoğunlaşırlar. Çözümsüz otomatik kapı tamiri için de vakit kaybetmez, sıkıntının neden çözülemeyeceğini de size rapor ederler. Sağlam tamir, sağlam otomatik kapı tamiri yapılamayacaksa da, şu, şu nedenler den dolayı bu iş sağlam olmaz tespitlerini de rapor ederler ki, siz de gereksiz ekonomik kayba ve zaman kayıbına uğramazsınız.

WhatsApp İletişim